Usługi

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu wykwalifikowanych i wysoko zmotywowanych profesjonalistów z obszarów finansów, prawa oraz AML/KYC, dla naszych klientów: firm z tzw. Wielkiej Czwórki, kancelarii prawnych, firm doradztwa podatkowego, audytorskich, księgowych, z sektora BPO/SSC, banków a także wewnętrznych działów prawnych i finansowych firm.

Nasi Klienci mogą skorzystać z naszej bazy wysoko wykwalifikowanych, silnie zmotywowanych, władających kilkoma językami oraz gotowych do podjęcia pracy w kraju lub za granicą kandydatów. Służymy wieloletnim doświadczeniem naszego Zespołu, zdobytym w branży usług finanowych, co pomaga nam w odpowiednim doborze kandydatów dla pracodawców z tego sektora. Więcej o naszej firmie możecie Państwo znaleźć w sekcji O Nas, gdzie opisane są również nasze Specjalizacje oraz Doświadczenie.

Jedną z naszych flagowych usług jest rekrutacja transgraniczna dla międzynarodowych rynków finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług w specjalnie poświęconych sekcjach Praca Stała oraz Praca Tymczasowa.

W naszej pracy korzystamy z wielu narzędzi rekrutacji i selekcji, od headhuntingu, ogłoszeń o pracę, kontaktów własnych, poprzez naszą bazę danych kandydatów i wykorzystanie social mediów. Zaprojektowaliśmy również wyjątkowy zestaw NeoTestów, które są specjalnie dedykowanymi, branżowymi testami, które pozwalają nam na wyjątkowo skuteczną weryfikację i selekcję kandydatów tak, aby osiągnąć jak najlepsze efekty dla większości typowych stanowisk w branży.

Dodatkowo, wierzymy, że tylko byli praktycy branży są w stanie naprawdę wiedzieć jakich pracowników potrzebują nasi Klienci i 30 lat wspólnego doświadczenia w sektorze usług finansowych i korporacyjnych zdobyte w pracy dla takich firm jak TMF, Vistra, Intertrust, Alter Domus, PwC czy KPMG, żeby wymienić tylko kilka z nich, jest naszą najlepszą referencją.