Praca za granicą

Jeśli jesteś księgowym, prawnikiem, finansistą czy specjalistą ds. Compliance i jesteś zainteresowany/a znalezieniem pracy stałej lub tymczasowej za granicą to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jako agencja specjalizująca się w rekrutacji pracowników dla międzynarodowych rynków finansowych i jurysdykcji holdingowych oraz popularnych jurysdykcji funduszowych stale poszukujemy kandydatów na stanowiska wszystkich szczebli w powyższych obszarach.

Poszukujemy w/w pracowników do pracy za granicą m.in. w Luksemburgu, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii czy Irlandii, ale nie tylko. Posiadamy oferty z również z krajów spoza Europy, np. Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Praca za granicą aby dowiedzieć się więcej o możliwości wyjazdu i rozpoczęcia międzynarodowej kariery. Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem stałej pracy za granicą i zarobkami na poziomie dostępnym w bogatszych krajach zapraszamy do zarejestrowania swojego CV w naszej bazie kandydatów a spełnimy Twoje marzenie o rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku.

Korzyści ze współpracy z NeoProfessionals w poszukiwaniu pracy za granicą dla kandydatów to m.in.:

 • Dostęp do wielu ofert pracy w największych centrach finansowych świata w jednym miejscu.
 • Możliwość rozpoczęcia międzynarodowej kariery.
 • Możliwość zarabiania w EUR, GBP, CHF na zachodnim poziomie.
 • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku.
 • Możliwość nauczenia się lub podszkolenia języków obcych.
 • Świadome budowanie ścieżki swojej kariery zawodowej.
 • Samorealizacja i rozwój osobisty.
 • Poznawanie świata, nowych kultur i obyczajów, możliwość podróżowania.
 • Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, większość z nich to leaderzy w branży finansowej, księgowej, zarządzania funduszami, zarządzania majątkiem, nieruchomościach, private equity, firmy tzw. Wielkiej Czwórki, banki czy międzynarodowe kancelarie prawne. Twój wyjazd będzie bezpieczny i korzystny zarówno finansowo jak i pod kątem rozwoju zawodowego.
 • Ze względu na swoje ponad 30-letnie doświadczenie w branży posiadamy szeroką sieć kontaktów co pomaga nam optymalnie dopasować kandydatów i firmy dla obopólnej satysfakcji.
 • Wsparcie dla kandydata w procesie poszukiwania pracy (przygotowanie CV, określenie predyspozycji, przygotowanie do rozmów i negocjacji z pracodawcą, planowanie długofalowej ścieżki rozwoju zawodowego).

Proces rekrutacji:

Rejestracja w bazie bądź aplikowanie na konkretną ofertę:

Aplikuj na konkretne ogłoszenie lub zarejestruj się w naszej bazie w oczekiwaniu na przyszłe interesujące oferty pracy. Każde CV jest weryfikowane pod kątem kompetencji i doświadczenia kandydata i wracamy do potencjalnego pracownika w momencie oferty spełniającej jego oczekiwania i odpowiadającej jego kwalifikacjom.

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna:

Jeśli spełniasz kryteria z ogłoszenia na które aplikowałeś/aś, bądź jeśli złożyłeś/aś CV i mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z naszym konsultantem. Na spotkaniu poprosimy Cię również o wypełnienie testów kompetencyjnych z dziedziny w której aplikujesz/ się specjalizujesz, jak również testów językowych.

Druga rozmowa kwalifikacyjna:

Wybranych kandydatów na kolejnym etapie rekrutacji zaprosimy na rozmowę z Klientem/Potencjalnym Pracodawcą, który będzie podejmował decyzję o ewentualnym zatrudnieniu Twojej osoby. Zazwyczaj rozmowa taka z pracodawcą zagranicznym odbywa się z wykorzystaniem technologii Skype.

Czasami pracodawcy mogą chcieć zaprosić kandydata na ostateczną rozmowę kwalifikacyjną osobiście w miejscu pracy docelowej za granicą. W tym przypadku wspólnie uzgadniamy z Klientem szczegóły takiej wizyty.

Podjęcie decyzji:

Po zakończeniu procesu rekrutacji i ewentualnym wskazaniu Ciebie jako wybranego kandydata poinformujemy Cię o tym, przedstawiamy Ci list intencyjny od Klienta i po Twojej akceptacji oferty pracy wesprzemy Cię procesie relokacji do kraju docelowego.

Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczącymi zatrudnienia, mieszkania, wymogów prawnych czy danymi dotyczącymi przykładowych poziomów zarobków w najbardziej popularnych jurysdykcjach w zakładkach dla poszczególnych krajów. Zachęcamy również do zapoznania się z historiami osób, które już podjęły pracę za granicą.

Zapraszamy również do składania CV w naszej bazie kandydatów.