Zespół

 • 1

  Paweł Świst

  Pawel jest Biegłym Księgowym z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w obszarze księgowości i finansów. Ze swej pracy w licznych międzynarodowych firmach świadczących usługi korporacyjne I księgowe wyniósł głębokie przekonanie, że za sukcesem każdej firmy stoją pracownicy. ‘Utalentowani pracownicy powodują, że firma rozkwita. Ich naturalnym środowiskiem pracy powinny być miejsca które wspierają kulturę szacunku oraz ukierunkowane na osiąganie wyników’ wyjaśnia Paweł.

  Paweł rozpoczął swoją karierę w TMF Group gdzie był Kierownikiem Zespołu Księgowego I był bezpośrednio odpowiedzialny za zatrudnianie I nadzorowanie personelu świadczącego usługi księgowe dla rosnącego portfolio międzynarodowych klientów spółki.

  W 2004 roku Paweł dołączył do Trinity Corporate Services, wiodącego dostawcy usług korporacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej, gdzie początkowo zajmował stanowisko Manadżera Działu Księgowości, by szybko przejąć rolę Regionalnego Dyrektora ds Księgowości. Jednym z jego kluczowych obowiązków było poszukiwanie, selekcja i rekrutacja kluczowych członków zespołów księgowych Trinity dla 9 biur firmy w Europie Środkowo-Wschodniej, co szybko przyczyniło się do wzrostu firmy do poziomu ponad 350 pracowników w 9 biurach w 6 jurysdykcjach w Europie Środkowo-Wschodniej. Trinity była znana na rynku międzynarodowym ze swego wysokiego poziomu usług, niskiej rotacji pracowników oraz ze swej kultury wspierania doskonałości i cieszyła się nieskazitelną reputacją, co pozwoliło firmie działać przez wiele lat jako lokalny przedstawiciel takich międzynarodowych dostawców usług korporacyjnych jak Alter Domus, Intertrust czy Orangefield.

  W 2011 firma poszerzyła swoją działalność o usługi związane z księgowością i administracją funduszy poprzez nabycie OFIZ – lidera usług związanych z obsługą funduszy w Polsce. Paweł był odpowiedzialny za całą transakcję jak również za wsparcie nowej linii serwisowej w jej dalszym rozwoju. Trzy lata później Trinity stała się częścią Grupy Vistra, globalnego dostawcy usług korporacyjnych, obecnego w większości popularnych jurysdykcji holdingowych i funduszowych zaś Paweł był jednym z kluczowych członków Zarządu spółki koordynującym proces łączenia Trinity z resztą grupy Vistra. W procesie tym Paweł współpracował bardzo blisko z kolegami z biur Vistry m.in. w Luksemburgu, Amsterdamie czy Zurichu.

  Paweł jest świadomy potrzeb międzynarodowych rynków finansowych, dlatego też jest w stanie szybko znaleźć i zweryfikować idealnych kandydatów na najbardziej wymagające stanowiska księgowe lub finansowe.

  ‘NeoProfessionals ciężko pracuje nad budowaniem mostów pomiędzy utalentowanymi I wysoko wykwalifikowanymi kandydatami z Europy Środkowej a najlepszymi firmami poszukującymi zaufanego personelu’ mówi Paweł. ‘Pomagamy ludziom w interesującym rozwoju kariery zawodowej a pracodawcom znajdujemy wyróżniających się pracowników, spełniających ich oczekiwania w sposób kompleksowy. Nie jest to łatwe zadanie, ale warte wysiłku.’ podsumowuje.